Zaloguj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

phm. Monika Czokajło - komendantka szkoły

Wywodzę się ze środowiska 127 WDHiGZ, gdzie zaczynałam w gromadzie zuchowej "Kosmiczne Muchomory", a kończyłam jako drużynowa drużyny wędrowniczej "Plejady". Wtedy też na dobre związałam się z wędrownictwem, przez jakiś czas prowadziłam namiestnictwo wędrownicze "Entelechia", współredagowałam magazyn "Na Tropie", byłam też instruktorką zespołu wędrowniczego w Wydziale Metodycznym GK ZHP.

Jestem instruktorką Szarej Drużyny - wspólnoty instruktorów, którzy na różnych poziomach organizacji prowadzą kształcenie i wspierają kadrę (przede wszystkim drużynowych) wędrowniczą.

Głęboko wierzę w kształcenie oparte o przeżycie. Wierzę, że kurs drużynowych może być niezapomnianym doświadczeniem, które otworzy odpowiednie klapki w głowie i sprowokuje do samodzielnego poszukiwania właściwej drogi.

Lubię pracować w pojedynkę, ale moje największe osiągnięcia były zawsze efektem pracy zespołowej. Staram się o tym nie zapominać.