Zaloguj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

phm. Dorota Jaśkiewicz

Z kształceniem swoją przygodę zaczęłam już stosunkowo dawno temu najpierw pomagając, a później samodzielnie prowadząc zajęcia na różnych kursach i warsztatach. Uważam, że nie ma nic lepszego niż takie instruktorskie rozmowy, wymiany myśli, pomysłów i poglądów dlatego chętnie w ramach swojej próby harcmistrzowskiej zdobyłam Brązową Odznakę Kadry Kształcącej i na przełomie roku 2014 i 2015 poprowadziłam kurs przewodnikowski połączony z kursem drużynowych zuchowych.


Jako członkini Żoliborskiej Szkoły Kadry Instruktorskiej a zarazem wicenamiestnicza zuchowa i szefowa Zespołu Specjalności w ŻSKI staram się właśnie być łącznikiem między tymi trzema zespołami - czuwać i prowadzić doszkalanie kadry zuchowej naszego hufca, a jednocześnie jak najwięcej osób zachęcać do wykorzystywania harcerskich specjalności w pracy ze swoimi jednostkami :)

Prywatnie studiuję pedagogikę na Akademii Pedagogiki Specjalnej. Jestem absolwentką edukacji medialnej, a obecnie studiuję edukację zdalną i grafikę komputerową. W związku z tym szczególnie interesują mnie kwestie bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w Internecie oraz zagadnienia związane z naszym wizerunkiem w świecie wirtualnym.