Zaloguj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Wyniki i Podziękowania Kakofonia 2018

­Czuwaj!

25. Festiwal Kakofonia już za nami. Po całym dniu emocji, śpiewu, tańców i innych zmysłowych doznań zostali wyłonieni zwycięzcy we wszystkich kategoriach. Wszystkie przyznane nagrody są wymienione niżej.

Dziękujemy za udział gromadom, drużynom oraz zespołom: 254 WGZ „Dębowa brać”, 254 WGZ „Leśne duszki”, 293 WGZ „Nibylandia”, 120 WGZ „Piorun”, 423 WGZ „Bajowa Gromada”, 368 WGZ „Wataha”, 368 WGZ „Minionki”, 305 WGZ „Załoga Victorii”, 77 WGZ „SmokoSmyki”, 252 WGZ „Przyjaciele Kubusia Puchatka”, 56 WGZ „Włóczykije”, 128 WGZ „Lwy”, 77 WDH „Viva Rosa”, 254 WDH „Knieja”, 253 WDH „Zaginione Miasto”, 119 WDH „Immortales”, 123 WDH „Aventura”, 252 WDH „Pod zielonym smokiem”, 128 WDH „Invicta”, 121 WDH „Feniks”, 56 WDH „Brzask”, 423 „Potwory”, 123 WDS „Za horyzontem”, 77 WDS „Ellada”, 253 WDS „Liberis Libertatis”, 305 WDS „Rzeka”, 305 WDS „Połoniny”, 56 WDS „Ignis”, 254 WDW „Płomienie”, 305 WDW „Eos”, 330 WDW „Quantum Satis”, 127 WDW „Plejady”, 56 WDW „Nieprzemakalni”, 423 WDW „Granaty”, 79 WWDH „Alpha”, członkom kursu przewodnikowskiego „Nemeton”, namiestnictwu zuchowemu. Bez Was ten festiwal by się nie odbył, każdy występ był wyjątkowy i nie możemy się doczekać, co przygotujecie w przyszłym roku!

Dziękujemy również osobom, dzięki którym wszystko działało, jak należy: Piotrkowi Marudowi, Zosi Gudaszewskiej, Asi Skibie, Oli Weszpińskiej, Agacie Bernatek, Basi Troszkiewicz, Łukaszowi Wędrowskiemu, Kubie Batoremu, Wiktorii Jasińskiej, Kasi Stojanow, Filipowi Stojanowowi, Krzysiowi Pawlukowi, Michałowi Stępniewskiemu, Julce Litwin, Oli Wierzbowskiej, Maurycemu Matałowskiemu, Kasi Tradowskiej, Mai Gramburg, Kacprowi Rynio, Basi Uflewskiej, Magdzie Bieleckiej, Andrzejowi Świderkowi, Adamowi Szafrańskiemu, Klaudii Frankowskiej, Jankowi Brzostkowi, Izabeli Polak, Bartoszowi Deptuła, Bartkowi Formańskiemu, Julii Banaś, Marysi Banaś, Michałowi Trochimiukowi i pozostałym członkom 79 WWDH, Cyprianowi Siwemu.
Dziękujemy wszystkim, którzy w większym lub mniejszym stopniu przyczynili się do stworzenia tego festiwalu, pomogli w piątkowych przygotowaniach oraz sobotnim sprzątaniu i rozwożeniu sprzętu. Dziękujemy 254 WDW „Płomienie” za organizację kawiarenki. Dziękujemy sztabowi zlotu „Obieżyświat” za dodatkowe indyjskie atrakcje.

Dziękujemy też naszym partnerom i sponsorom: Wildgrass, SealArt, Haftove, Semi-Line, Mystery Rooms, TennisLove.

W sposób szczególny chcemy podziękować: Basi Osowskiej, Natalii Cichoń, Jankowi Kunickiemu, Oli Wasielewskiej, Ani Kozłowskiej, Piotrowi Glińskiemu, Maćkowi Piskorzowi, Weronice Pawlak, Jędrkowi Skawinie, Wiktorii Koleckiej-Majewicz, Agnieszce Leksowskiej, Adrianowi Kali, Uli Żurek, Kubie Szostakowi, Oli Dąbrowskiej, Kasi Zajączkowskiej, tacie Janka Kunickiego, Mrówce, Wandzie Woźnickiej, Oli Żukowskiej, Dianie Wojciechowskiej, Maksowi Gawronowi, Kasi Łukszy, Dorocie Wieluńskiej, dyrekcji LXIV LO im. St. I. Witkiewicza oraz komendzie hufca za obdarzenie nas zaufaniem.

Czuwaj!

phm. Anna Gołąb

phm. Anna Rudzińska

WYNIKI 

Kategoria zuchowa

Grand Prix: środowisko 254

Nagroda Publiczności: 128 WGZ „Lwy”

Konkurs piosenki

I miejsce 254 WGZ „Leśne duszki:

II miejsce 254 WGZ „Dębowa brać”

III miejsce 305 WGZ „Załoga Victorii”

wyróżnienie 423 WGZ "Bajowa Gromada"

Konkurs plastyczny

I miejsce 77 WGZ „Smokosmyki”

II miejsce Barbara Chorzewska z 368 WGZ „Wataha”

III miejsce Mateusz Seweryn z 252 WGZ „Przyjaciele Kubusia Puchatka”

wyróżnienie Zosia i Basia Polnickie z 254 WGZ „Dębowa Brać”

Konkurs fotograficzny

I miejsce Hania Pater z 252 WGZ „Przyjaciele Kubusia Puchatka”

II miejsce 254 WGZ „Leśne Duszki”

III miejsce Zosia i Basia Polnickie z 254 WGZ „Dębowa brać”

Konkurs kulinarny

I miejsce Aleksander Moćko z 128 WGZ „Lwy”

II miejsce Jan Bronarski z 252 WGZ „Przyjaciele Kubusia Puchatka”

III miejsce Julianna Pulikowska z 254 WGZ „Leśne duszki”

wyróżnienie Jan Wilhelm z 293 WGZ „Nibylandia”

Kategoria harcerska

Grand Prix: Środowisko 123

Nagroda publiczności: 423 WDW „Granaty”

Konkurs piosenki

I miejsce 123 WDH „Aventura”

II miejsce 56 WDH „Brzask”

III miejsce 254 WDH „Knieja”

wyróżnienie 119 WDH „Immortales”

Konkurs plastyczny

I miejsce 128 WDH „Invicta”

II miejsce Ela Rzadkiewicz ze 123 WDH „Aventura”

III miejsce Danuta Ignatczyk z 123 WDH „Aventura”

Konkurs fotograficzny

I miejsce 128 WDH „Invicta”

II miejsce Adrian Szczególski z 254 WDH

Konkurs kulinarny

I miejsce Lilianna Kolecka-Majewicz z 123 WDH „Aventura”

II miejsce Julia Wypych z 56 WDH „Brzask”

III miejsce Zuzia Cisz z 123 WDH „Aventura”

Kategoria starszoharcerska

Konkurs piosenki

I miejsce 56 WDS „Ignis”

II miejsce 123 WDS „Za horyzontem”

III miejsce 77 WDS „Ellada”

Konkurs plastyczny

I miejsce Zuzanna Piotrowska z 305 WDS „Rzeka”

Konkurs fotograficzny

I miejsce Maja Pluszcz z 123 WDS „Za horyzontem”

II miejsce Zuzanna Piotrowska z 305 „Rzeka”

III miejsce Ada Pawlak z 305 WDS „Rzeka”

Konkurs kulinarny

I miejsce Barbara Żurawska, 77 WDS „Ellada”

II miejsce Zuzanna Pawlak z 305 WDS „Rzeka”

Kategoria wędrownicza

Konkurs piosenki

I miejsce 254 WDW „Płomienie”

II miejsce 56 WDW „Nieprzemakalni”

III miejsce 127 WDW „Plejady”

Konkurs plastyczny

I miejsce Agata Burian z 368 WGZ

II miejsce Wiktoria Kolecka-Majewicz z 127 WDW „Plejady”

III miejsce Natalia Cichoń z 254 WDW „Płomienie”

Konkurs fotograficzny

I miejsce Natalia Cichoń z 254 WDW „Płomienie”

II miejsce Basia Troszkiewicz z 254 WDW „Płomienie”

III miejsce Ola Weszpińska z 254 WDW „Płomienie”

Konkurs kulinarny

I miejsce Ola Weszpińska z 254 WDW „Płomienie”