Zaloguj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Prośba o wsparcie Szczepu 305 WDHiZ

Drodzy rodzice, harcerze, przyjaciele szczepu 305,

Z przykrością muszę poinformować Was, o trudnej sytuacji w której znalazł się nasz szczep. W ostatnią niedzielę w wyniku pożaru straciliśmy dużą część naszego sprzętu obozowego. Ogień z płonących budynków przedostał się do jednego z kontenerów, w którym trzymaliśmy najważniejszy sprzęt obozowy. W wyniku pożaru dach nad głową straciła też cała siedmioosobowa rodzina, u której przechowywaliśmy magazyn.

Sprzęt na który pracowaliśmy przez wiele lat, zawsze był naszym wspólnym dobrem, który zapewniał nam komfort i bezpieczeństwo na kilkudziesięciu obozach, biwakach i innych wydarzeniach harcerskich. Straty wyceniliśmy wstępnie na ponad 50.000,00 złotych.

Szczegółowe informacje oraz możliwe formy wsparcia Szczepu 305 na stronie środowiska.