Zaloguj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Kurs przewodnikowski Ynys Mon

trawa z rosąJeśli chcesz zgłębić mądrość ukrytą w korzeniach dębów, śpiewie ptaków, szumie wiatru – zapraszamy Cię na wyspę Ynys Môn. To tam, wedle dawnych podań, starych rękopisów i przyśpiewek bardów, kształcono młodych druidów. To nasza szansa, by przeżywając niesamowita przygodę – odkryć, jaka historia zapisana jest w starym, rządzącym się swoimi prawami, lesie.

Zapraszamy na kurs przewodnikowski organizowany przez ŻSKI Hufca ZHP Warszawa-Żoliborz. Jeśli ukończyłeś 16 lat i masz złożone Przyrzeczenie harcerskie, a do tego otwartą próbę na stopień przewodnika lub zamierzasz wkrótce ją otworzyć – to kurs dla Ciebie.


Poniżej bardziej szczegółowe informacje:

Terminy:

I biwak: 30.04-3.05.2021 II biwak: 7-9.05.2021 III biwak: 21-23.05.2021

Warunkiem wzięcia udziału w kursie jest uzyskanie negatywnego wyniku testu kasetkowego na covid-19 przed pierwszym oraz trzecim biwakiem. Koszt testu w cenie kursu.

Zgłoszenia trwają do 13.04.2021. O kwalifikacji na kurs dowiecie się 14.04.

Szczegóły na wewnętrznej stronie hufca

Zapraszamy
Ola, Wika, Wika, Janek i Ania