Zaloguj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Kakofonia 2021

16195178 1877327835870491 4212825297206398357 nDzień dobry!

Jak wszyscy wiemy, tegoroczny Festiwal zbliża się wielkimi krokami. 27 marca spotkamy się bezpiecznie, a jednocześnie razem. Tegoroczna Kakofonia będzie zupełnie inna, niż te, na których bawiliśmy się w latach ubiegłych. Więcej informacji w Regulaminie, który znajdziecie tutaj lub tutaj.

Abyśmy mogli przygotować wszystko jak należy, drużynowych prosimy o wypełnienie króciutkiej ankiety - jeszcze nie zgłoszeniowej, ale pozwalającej poznać Wasze zamiary odnośnie Festiwalu 🙂 Chcesz wziąć udział, ale nie wiesz czy zbierzesz ekipę? Don't worry! Zaznacz, że są chęci - a na właściwe zgłoszenie przyjdzie czas. Ankieta tutaj.

Potrzebujecie więcej informacji? Pytajcie śmiało Zielonego kota. Zielony kot nie odpowiada? Piszcie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.