Zaloguj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Dzień Myśli Braterskiej Hufca

mlocinyPrzed nami Dzień Myśli Braterskiej! Z tej okazji przygotowujemy dla Was coś specjalnego, na żywo i w terenie. Coś, w trakcie czego będzie można pobyć razem (w zgodzie z panującymi obostrzeniami), wypić kubek gorącej herbaty w mroźny dzień, zachwycić się zimą, przejść się i wspólnie przeżyć przygodę! Wychodzimy hufcem w teren!🌲🔥🎒

Zapraszamy kadry gromad, drużyn, szczepów, hufcowych zespołów, a także wszystkich innych zainteresowanych żoliborskich instruktorów i/lub prawie instruktorów :)

Kiedy? 28 lutego, niedziela
Godziny? 10:00 - 14:00 (zbiórka od ok 9:45, polana na Młocinach)
Co trzeba mieć ze sobą? Trzeba się przede wszystkim ciepło ubrać (będziemy na zewnątrz cały czas!), mieć ze sobą maseczkę zakrywającą usta i nos, a także swój kubek lub termos!

Zgłoszenia dokonujemy CAŁYM PATROLEM, który powinien liczyć maksymalnie 5 osób! (ze względu na ograniczenia i wytyczne związane z bezpieczeństwem - w trakcie gry spotkacie się z jeszcze jednym patrolem, a maksymalna liczba osób wynosi 10) Rekomendujemy również nie zgłaszanie się w ekipie mniejszej niż 3-osobowa.

Jeśli chcesz wziąć udział, ale nie możesz znaleźć patrolu - napisz do nas, postaramy się znaleźć dla Ciebie ekipę!

Zgłoszeń prosimy dokonywać maksymalnie do środy, 24 lutego. Więcej ew. informacji znajdziecie na hufcowej witrynie.

W sprawie wydarzenia kontaktować się możecie z Moniką i/lub Olą (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i/lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia!
Ewa, Monika, Piotrek, Paweł, Ula, Maciek, Ola, Ola i Basia