Zaloguj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Zjazd nadzwyczajny hufca

zjazd 20205 września 2020 r. Zjazd nadzwyczajny Hufca Warszawa-Żoliborz wybrał nową komendantkę i nową komendę hufca. 

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim instruktorom i wędrownikom zaangażowanym w organizację tego ważnego wydarzenia. Wiele osób odpowiedziało na naszą prośbę o pomoc i wsparcie w jego przygotowaniu. Polegało ono m.in. na transporcie, spakowaniu sprzętu w piątkowy wieczór, rozstawieniu sprzętu od wczesnych godzin porannych w sobotę, pełnieniu służby ratowniczej, przygotowaniu poczęstunku, zrobieniu zakupów, zaangażowaniu się w prace komisji, prezydium czy pocztu sztandarowego, spisaniu protokołu, przygotowaniu mandatów i innych dokumentów, obsłudze biura zjazdu, kontakcie z dzielnicą Żoliborz ws. skorzystania z terenu oraz warownią Jomsborg ws. użyczenia prądu. Dziękujemy!