Zaloguj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Zagajnik 2021 - wyjazd instruktorski hufca

Czuwaj!

Ostatnie czasy nie sprzyjają spotkaniom i byciu blisko. Pamiętacie może jeszcze jak to jest, zasiąść razem przy ognisku? Przeżyć wspólną przygodę? Zrelaksować się, poznać nowe osoby i spotkać się ze swoimi kumplami? A może na co dzień, między wieloma obowiązkami brakuje Wam “tego czegoś” i chcielibyście zaczerpnąć harcerskiej atmosfery, której dawno się nie czuło?
Tęskno nam do tego...
Dlatego chcielibyśmy Was serdecznie zaprosić na tegoroczny ZAGAJNIK! Właśnie teraz mamy możliwość spotkać się tak jak dawniej. Czekają na nas wszystkich przygoda, natura, wspólne działanie i dyskusje przy ognisku.

Odkryjmy siebie na nowo i naładujmy razem baterie przed nowym rokiem!

​​​​​​​#badzmyblisko

Kiedy? 11-12.09.2021
Gdzie? W Centrum Edukacji Leśnej w Celestynowie
Za ile? Jedyne 65 zł!

Wszelkie szczegóły w regulaminie

Nie czekaj! Zbierz patrol i zgłoś się! TUTAJ ANKIETA 
Jeśli nie uda Ci się zebrać swojego patrolu - zgłoś się i zaznacz to w ankiecie, pomożemy Ci go znaleźć!

Zgłoszenia zbieramy do 30 czerwca!

Zespół Zagajnika