Zaloguj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

23 IV - warsztaty namiestnictwa wędrowniczego

Jak stworzyć grę, która będzie dla uczestników prawdziwą przygodą? Jak ją rozbudować, aby była również wyzwaniem dla naszych wędrowników? I jak przeobrazić wielkie plany w realną grę? To temat, nad którym pochylimy się podczas kolejnej edycji warsztatów namiestnictwa wędrowniczego. Wspólnie stworzymy grę, która będzie największym sztosem tego roku! Dla tych, którzy pamiętają wędrowniczy Start Hufca obiecujemy - będzie jeszcze grubiej, a tych, którzy byli wtedy nieobecni zachęcamy jeszcze bardziej. Wisienką na torcie będzie wielka sesja naukowa, która odbędzie się na koniec warsztatów. W końcu nasi kumple z Plejad zdobywają znak służby nauce. Będzie co negocjować!

Warsztaty kierujemy do wszystkich drużynowych, przybocznych, oraz każdego wędrownika.

Warsztaty odbędą się w godzinach 13-20, prawdopodobnie w harcówce Plejad. Koszt warsztatów wynosi 10 zł Do zo!

Link do wydarzenia na FB

Ankieta zgłoszeniowa