Zaloguj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Kakofonia 2017 - podsumowanie

Przyjaciele,

w sobotę zakończyliśmy 24. Festiwal Hufca Warszawa-Żoliborz "Kakofonia". Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy pomogli w jego organizacji oraz wszystkim, którzy wzięli w nim udział. Jeśli chcecie przypomnieć sobie, kto wygrał, przeczytajcie dalej. W załączniku znajdziecie także protokół ogólny z festiwalu

Ale zanim o wynikach, chcę bardzo gorąco podziękować wszystkim, bez których tegoroczna "Kakofonia" nie odbyłaby się. Przede wszystkim dwóm Aniom - Ani Gołąb i Ani Rudzińskiej, którym z wielką przyjemnością i nadzieją przekazałam zielonego kota; Magdzie Sieradzkiej za dzielną walkę ze zgłoszeniami, Kasi Stojanow za wsparcie ze strony zespołu programowego oraz wszystkim pozostałym:

  • Natalii Cichoń za dekoracje oraz pomoc w posprzątaniu szkoły
  • Piotrowi Glińskiemu za bycie oboźnym
  • konferansjerom: Marcie Lichoń, Jankowi Brzostkowi i Maćkowi Piskorzowi
  • Wiktorii Koleckiej-Majewicz i 127 WDW "Plejady" za kawiarenkę
  • Kasi Zajączkowskiej za pomoc w organizacji
  • Oli Wasielewskiej za prowadzenie tańców ze "starych kakofonii"
  • Krzyśkowi Pawlukowi za pomoc w rozstawieniu i złożeniu Kakofonii
  • Wiktorii Jasińskiej za nagrody
  • Markowi Szlifierskiemu za niezawodne i nieocenione wsparcie akustyczne
  • dzielnym jurorom: Kasi Bakule, Adze Kwiatkowskiej, Wandzie Woźnickiej, Magdzie Krzak, Basi Różalskiej i Maćkowi Wojtyrze
  • Ani Gołąb dodatkowo za grafikę, dyplomy, przypinki
  • ekipie z 56 - Agnieszce Leksowską, Ani Kozłowskiej, Kasi Zajączkowskiej, Adrianowi Kali, Krzyśkowi Pawlukowi, Michałowi Budzińskiemu, Mikołajowi Piekarkowi i Kacprowi Chojnackiemu za stworzenie chórku
  • Jankowi Kunickiemu i Adrianowi Kali za fotografowanie i nagrywanie wszystkiego, co się działo, Adrianowi dodatkowo za stworzenie śpiewników
  • ratownikom: Kamilowi Hermanowskiemu, Tadzikowi Prystawko i Klaudii Frankowskiej
  • szczepom: 423, Po Drodze, Rzeka i 56 za sfinansowanie spiewniczkow
  • oraz wszystkim niewymienionym, a zasłużonym

 

KATEGORIA ZUCHOWA

§ Konkurs plastyczny

Wyróżnienia dla: 254 WGZ „Dębowa Brać” za pracę „Zwierzogród”, 254 WGZ „Leśne Duszki” za pracę „Nasze małe zoo”, 254 WGZ za cykl prac „Kreatywna 15”

III miejsce – 77 WGZ „SmokoSmyki” za „Zimowe zwierzęta”

II miejsce – Jaś Kałuża z 363 WGZ „Przyjaciele Zielonego Lasu” za „Wije się, wije w zielonym lesie”

I miejsce – 363 WGZ „Przyjaciele Zielonego Lasu” za „U przyjaciół z zielonego lasu”

§ Konkurs fotograficzny

III miejsce – Jan Wilhelm z 293 WGZ „Nibylandia” za cykl zdjęć z czarnym kotem

II miejsce – Ewa Toboła z 363 WGZ „Przyjaciele Zielonego Lasu” za „Zwierzęta z safari”

I miejsce – Bianka Nalewajska z 293 WGZ „Nibylandia” za „Włochaty słodziak”

§ Konkurs kulinarny

Wyróżnienia dla: Jan Wilhelm z 293 WGZ „Nibylandia”, Robert Kowalski z 293 WGZ „Nibylandia”

III miejsce – Mikołaj i Jeremi Bubak z 293 WGZ „Nibylandia”

II miejsce – Zuzia Twardy z 293 WGZ „Nibylandia”

I miejsce – 77 WGZ „SmokoSmyki”

§ Konkurs teatralny

III miejsce – 77 WGZ „SmokoSmyki” (pt. Psia przygoda”)

II miejsce – 254 WGZ „Leśne Duszki” (pt. „na Wyspach Bergamuta”

I miejsce – 254 WGZ „Leśne Duszki”

§ Konkurs piosenki

Wyróżnienia dla wszystkich gromad biorących udział w konkursie

III miejsce – 56 WGZ „Włóczykije”

II miejsce – 368 WGZ „Wataha”

I miejsce – 254 WGZ „Leśne Duszki” i 254 WGZ „Dębowa Brać”

§ Nagroda publiczności

254 WGZ „Leśne Duszki”

§ Grand Prix

gromady 254 („Leśne Duszki” i „Dębowa Brać”) (uzasadnienie: „Za zaangażowanie we wszystkie kakofonijne konkursy, aktywne kibicowanie innym drużynom i ogrom pracy włożony we wszystkie prace i występy.”)

 

KATEGORIA HARCERSKA

§ Konkurs plastyczny

Wyróżnienie dla: Ela Rzadkiewicz z 123 WDH „Aventura” za „Przyjaźń z mustangiem”

III miejsce – Jan Wisłocki i Oliwier Anulewicz z 121 WDH za pracę „Feniks”

II miejsce – Milena Kiraga i Maria Łukaszewicz z 252 WDH „Pod Zielonym Smokiem” za modelinowe zwierzęta

I miejsce – Marysia Ochrymowicz z 128 WDH „Invicta”

§ Konkurs fotograficzny

II miejsce – Zosia Zawadzka z 128 WDH za pracę „Wielbłąd”

I miejsce – Maja Pluszcz z 123 WDH za pracę „Wydra”

§ Konkurs kulinarny

Wyróżnienie dla 56 WDH „Brzask” za prace „Strażnicy Zwierzogrodu” i „Lisie łapki”

III miejsce – Lilianna Kolecka-Majewicz z 123 WDH „Aventura”

II miejsce – 252 WDH „Pod Zielonym Smokiem” za pracę „Leśne smoki”

I miejsce – Zuzia Cisz z 123 WDH „Aventura” za pracę „Reniferki i pandy”

§ Konkurs teatralny

I miejsce – zastęp „Leśne ziomki” z 252 WDH „Pod Zielonym Smokiem”

§ Konkurs piosenki

Wyróżnienie dla 128 WDH „Invicta”

III miejsce – 423 WDH „Potwory i spółka”

II miejsce – 123 WDH „Aventura”

I miejsce – 56 WDH „Brzask”

 

KATEGORIA STARSZOHARCERSKA

§ Konkurs fotograficzny

III miejsce – Jan Mańkowski z 254 WDH "Knieja” za pracę „Witamy na Kakofonii” (za humor!)

II miejsce – Zuzia Bączyk z 128 WDS „Varsovia” za pracę „Świat zwierząt”

I miejsce – Basia Uflewska z 128 WDS „Varsovia”

§ Konkurs kulinarny

III miejsce – Natalia Burda, Marta Sobiecka, Marysia Lada i Basia Strączek ze 123 WDS „Za horyzontem” za pracę „Jednorożec”

II miejsce – Zofia Weszpińska i Maja Pachnik z 77 WDS za „Apfel strudel”

I miejsce – Ola Wierzbowska z 128 WDS „Varsovia” za „Świat zwierząt”

§ Konkurs piosenki

Wyróżnienia dla: 77 WDS, 123 WDS „Za horyzontem”

III miejsce – 253 WDS „Liberis Libertatis”

II miejsce – zastęp „Łosice” z 254 WDH „Knieja”

I miejsce – 423 WDS „Granaty”

 

KATEGORIA WĘDROWNICZA I INSTRUKTORSKA

§ Konkurs plastyczny

III miejsce – Natalia Miszta z 127 WDW „Plejady” za pracę „Saklani”

II miejsce – Ola Dąbrowska z 77 WDS za pracę „Krąg życia”

I miejsce – Oleczka Wasielewska z 254 WDW „Płomienie” za pracę „Zwierz fantastyczny”

§ Konkurs fotograficzny

III miejsce – Adrian Kala z 56 WDW „Nieprzemakalni” za pracę „Nie mogłem się zdecydować”

II miejsce – Agnieszka Leksowska z 56 WDW „Nieprzemakalni” za pracę „Koty”

I miejsce – Ania Rudzińska z 56 WDW „Nieprzemakalni” za pracę „Basieńka”

§ Konkurs kulinarny

I miejsce – Weronika Pawlak i spółka z 127 WDW „Plejady” za pracę „Piętrowa pizza”

§ Konkurs teatralny

II miejsce – KA „8 Żoliborska”

I miejsce – 127 WDW „Plejady”

§ Konkurs piosenki

Wyróżnienia dla: 254 WDW „Płomienie”, KI „Koniczyna” przy środowisku 254

III miejsce – 56 WDW „Nieprzemakalni”

II miejsce – 127 WDW „Plejady”

I miejsce – 330 WDW „Quantum Satis”s

 

KATEGORIA OPEN

§ Konkurs filmowy (głosowanie publiczności)

III miejsce – 56 WDW "Nieprzemakalni"

II miejsce – 123 WDH "Aventura"

I miejsce – 127 WDW „Plejady” za film „Geneza”

§ Nagroda Publiczności (głosowanie publiczności)

254 WDH "Knieja"

§ Grand Prix

środowisko 123 (uzasadnienie: „Za zaangażowanie w ogrom kategorii, doping pozostałych drużyn i ilość pracy włożoną w przygotowanie do konkursów.”)

 

Jeśli zauważycie jakieś błędy, koniecznie dajcie znać!