Zaloguj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

60-lecie - Poszukujemy archiwalnych fotografii

 

W ramach obchodów 60-lecia hufca przygotowujemy wystawę historycznych zdjęć, prezentujących działania drużyn i szczepów z naszego hufca w ciągu tych 60 lat. W związku z tym zwracamy się do kadry hufca (zarówno osób działających obecnie, jak i instruktorów i seniorów działających w naszym hufcu w przeszłości) z prośbą o udostępnienie archiwalnych fotografii, prezentujących działania ich środowisk.

Najbardziej zależy nam na fotografiach sprzed kilkunastu – kilkudziesięciu lat, ale nowsze również będą mile widziane. Posłużą one do przygotowania wystawy, mogą być wykorzystane również w innej formie, np. w prezentacjach multimedialnych i do publikacji w internecie w związku z obchodami 60-lecia hufca. Autorów ww. zdjęć będziemy prosili o udzielenie formalnej zgody na ich wykorzystanie.

Osoby które będą chciały udostępnić swoje archiwalne fotografie proszę o kontakt mailowy w sprawie ustalenia szczegółów, na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

phm. Michał Piotrowski