• Start

Kurs drużynowych harcerskich i starszoharcerskich "U źródeł Yellowstone"

Zapraszamy Was do świata wodzów - indiańskich i harcerskich. Chcecie poznać metodę harcerską w działaniu? Nauczyć się tajników prowadzenia drużyny? Przeżyć leśną przygodę? Zgłoście się na letni żoliborski kurs drużynowych harcerskich i starszoharcerskich “U źródeł Yellowstone”! Będziemy mieszkać w namiotach, samodzielnie gotować, wędrować, rozmawiać, działać, szkolić się i razem pokonywać wyzwania! Wszystko w jednej kursowej drużynie, w otoczeniu przyrody, indiańskich zwyczajów, orlich piór i prawdziwych szamańskich opowieści. Wyruszcie z nami w górę rzeki, a kto wie, co tam razem odkryjemy!

Informacje praktyczne

Termin kursu: 23.07-1.08.2017
Koszt: 250zł (dla uczestników z hufca Warszawa-Żoliborz), płatne po 23.05.
Warunki uczestnictwa: ukończone 16 lat, ukończony kurs przewodnikowski lub posiadanie stopnia pwd., złożone przyrzeczenie harcerskie, nadesłana nam opinia bezpośredniego przełożonego.
Limit uczestników: 20. W przypadku większej liczby zgłoszeń pierwszeństwo udziału w kursie będą mieć osoby wymagające najszybszego przeszkolenia.
Zgłoszenia do 23 maja poprzez ankietę: http://tnijurl.com/kurs_druzynowych__zgloszenia/

Jeżeli macie jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, piszcie na mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czuwaj!
Kadra kursu: Żuraw, Pantera, Rosomak