Zaloguj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
  • Start
  • Hufiec
  • Hufcowe wykazy
  • Lista instruktorów odznaczonych Medalem Chorągwi Stołecznej Medal „Dziękujemy Ci, Druhno / Druhu"

Lista absolwentów kursów organizowanych przez Hufiec

KURS DRUŻYNOWYCH HARCERSKICH I STARSZOHARCERSKICH "PARA W RUCH"
Warszawa, 6 I, Sadowa, 22-24 I, 19-21 II 2016 r.
(Rozkaz L.3/2016, 7 marca 2016 r.)
• Łukasz BARSZCZEWSKI (Hufiec Warszawa Ochota)
• Joanna BOJANOWICZ (252)
• Helena DOBAK (77) – z wyróżnieniem
• Mikołaj PIEKAREK (56) – z wyróżnieniem
• pwd. Igor TARŁOWSKI (368)

(Rozkaz L.5/2016, 22 kwietnia 2016 r.)
• Agnieszka KWIATKOWSKA (252)
• Natalia MISZTA (123)
• Weronika PAWLAK (123) – z wyróżnieniem
• Kacper RYNIO (126)
• Aleksandra SZYDLIK (Hufiec Praga Północ) – z wyróżnieniem
• Martyna TROJANOWSKA (305) – z wyróżnieniem
• Ania WOJTYRA (305)


KURS PRZEWODNIKOWSKI "K2"
Korzkiew, 27 XII 2015 r. - 2 I 2016 r.
(Rozkaz L.1/2016, 5 stycznia 2016 r.)
• Łukasz BARSZCZEWSKI (Hufiec Warszawa Ochota)
• Joanna BOJANOWICZ (252)
• Aleksandra CHOJNACKA (126)
• Helena DOBAK (77)
• Maksymilian GAWRON (254)
• Marta LICHOŃ (123)
• Julia LITWIN (123)
• Konrad MACHROWICZ (Hufiec Pruszków)
• Natalia MISZTA (123)
• Monika OLEKSICKA-BARAN (Hufiec Warszawa Praga Północ)
• Weronika PAWLAK (123)
• Mikołaj PIEKAREK (56)
• Mikołaj PRZYGODZKI (305)
• Kacper RYNIO (126)
• Mikołaj SOLAREWICZ (Po Drodze)
• Małgorzata STAŃSKA (77)
• Martyna TROJANOWSKA (305)
• Anna WOJTYRA (305)
• Wanda WOŹNICKA (123)

KURSY PRZEWODNIKOWSKI, DRUŻYNOWYCH HARCERSKICH I STARSZOHARCERSKICH "ODKRYWCY METODY"

Stara Wieś, 27 XII 2014 r. - 6 I 2015 r. oraz 7 II 2015 r.
(Rozkaz L.2/2015, 12 II 2015 r.)
• Jan BRZOSTEK (305)
• Michał BUDZIŃSKI (56)
• Wiktoria JASIŃSKA (123)
• Natalia KACZ (293)
• Marcin KOPERSKI (423)
• Monika MAJKOWSKA (123) – oba kursy ukończone z wyróżnieniem
• Kamila SZWEJK (Hufiec Warszawa Praga Południe)
• Urszula ŻUREK (128)

(Rozkaz L.3/2015, 2 III 2015 r.)
• Sylwia BĄKOWSKA (Hufiec Brzeziny)
• Aleksandra BRZESZCZYŃSKA (363)
• Paweł KOTARBIŃSKI (305) – tylko kurs drużynowych
• Marta POTOCKA (Hufiec Warszawa Praga Południe)
• Kaja SZEWCZYK (Hufiec Pruszków)



KURSY PRZEWODNIKOWSKI I DRUŻYNOWYCH ZUCHOWYCH "SEZAMIE, OTWÓRZ SIĘ!"
Stara Wieś, 27 XII 2014 r. - 6 I 2015 r.
(Rozkaz L.1/2015, 14 I 2015 r.)
• Cezary Borowski (423)
• Agnieszka Cholewska(254) – kurs przewodnikowski z wyróżnieniem
• Dorota Firchał (77)
• Jakub Kalinowski (77) – kurs drużynowych zuchowych z wyróżnieniem
• Jerzy Kamiński (293)
• Katarzyna Łuksza (252) – kurs drużynowych zuchowych z wyróżnieniem
• Alicja Makuszewa (423)
• Kinga Pawłowska (119)
• Gracjan Piwiec (Hufiec Zielonka)
• Dorota Szydlik (Hufiec Zielonka)
• Aleksandra Zagubień (Hufiec Warszawa PragaPołudnie)



KURS DRUŻYNOWYCH ZUCHOWYCH
Józefów, Warszawa 1-6, 18 I 2014 r.
(Rozkaz L. 2/2014, 18 stycznia 2014 r.)
• Jerzy CZARNECKI (3 Mazowiecka Drużyna Wielopoz.) – z wyróżnieniem
• Renata CZARNECKA (305)
• Tomasz JURZYSTA (293)
• Agnieszka RAK (Szczep Józefów).

 

KURS DRUŻYNOWYCH HARCERSKICH "MROKI LABORATORIUM"
Józefów, Warszawa, 1-6, 18 I 2014 r.
(Rozkaz L. 2/2014, 18 stycznia 2014 r.)
• Aleksander ŁOSEK (77) – z wyróżnieniem
• Barbara RÓŻALSKA (252) – z wyróżnieniem
• pwd. Maciej STAŃSKI (szczep „Rzeka")
• Mateusz STRZELCZYK (77)
• Mateusz WNUK (Hufiec Warszawa Praga-Północ)

(Rozkaz L. 3/2014, 15 lutego 2014 r.)
• dh. Ewelina BIEŃKA (305)
• dh. Agnieszka LEKSOWSKA (56)

(Rozkaz L.10/2014, 26 czerwca 2014 r.)
• dh Wojciech Skrzydlewski (293).

 

KURS PRZEWODNIKOWSKI "EL DORADO"
Józefów, 27 XII 2013 r. - 1 I 2014 r.
(Rozkaz L. 1/2014, 1 stycznia 2014 r.)

• dh Norbert DOMAGAŁA (Hufiec Radomsko) – z wyróżnieniem
• dh Karol PTASZNIK (Hufiec Otwock) – z wyróżnieniem
• dh. Barbara RÓŻALSKA (252) – z wyróżnieniem
• dh Józef BAWOR (Hufiec Legionowo)
• dh Michał BIAŁOSZEWSKI (Hufiec Pruszków)
• dh Daniel CHALIŃSKI (305)
• dh. Anna CISZYŃSKA (Hufiec Tłuszcz)
• dh. Renata CZARNECKA (305)
• dh Jerzy CZARNECKI (Hufiec Zielonka)
• dh Janusz IWASZKIEWICZ (Hufiec Otwock)
• dh Tomasz JURZYSTA (293)
• dh. Klaudia JUSZCZYŃSKA (Hufiec Otwock)
• dh Jakub KALINOWSKI (77)
• dh. Dominika KARKUS (Hufiec Piotrków Trybunalski)
• dh Paweł KOTARBIŃSKI (305)
• dh. Anna KOŹLIK (Hufiec Tłuszcz)
• dh. Agnieszka LEKSOWSKA (56)
• dh. Magdalena MIESIĄC (Hufiec Wołomin)
• dh. Zuzanna NOWICKA (293)
• dh Jacek RADZYMIŃSKI (368)
• dh. Agnieszka RAK (Hufiec Otwock)
• dh. Diana RĘKAWEK (77)
• dh. Natalia RUDNIK (125)
• dh Wojciech SKRZYDLEWSKI (293)
• dh Adam SZAFRAŃSKI (423)
• dh Adam URBAŃSKI (423)
• dh. Wiktoria WAWRZENIECKA (423)
• dh Rafał ZAJĄC (Hufiec Otwock).

 

KURS PRZEWODNIKOWSKI "ZAGINIONE MIASTO"
27-31 XII 2012, 12-13 I 2013, Leszno, Warszawa
(Rozkaz L. 1/2013, 14 stycznia 2013 r.)
dh. Marta STAWSKA (120) – z wyróżnieniem
dh Paweł BŁOŃSKI (254)
dh. Magdalena GRABOWSKA (123)
dh Maciej STAŃSKI (330)
dh. Małgorzata SZWED (423)
dh. Gabriela WASIELEWSKA (77)

(Rozkaz L. 2/2013, 18 lutego 2013 r.)
dh. Agnieszka CHOLEWSKA (254)
dh. Maja KALISZ (254)
dh. Anna KOZŁOWSKA (56)
dh Aleksander ŁOSEK (77)
dh. Marta MAJKOWSKA (123)
dh. Patrycja PABISIAK (56)
dh Grzegorz RYBAK (120)
dh Mateusz STRZELCZYK (77)
dh. Karolina WOLIŃSKA (423)

 

KURS DRUŻYNOWYCH WĘDROWNICZYCH „PRZESTWORZA"
2012 r.
(Rozkaz L. 11/2012, 31 maja 2012 r.)
Paweł KACZOROWSKI (Hufiec Warszawa-Ochota)
Martyna KARWOWSKA (123)
Weronika KARWOWSKA (254)
Michał MACIĄG (127)
Katarzyna MURAWSKA (Hufiec Warszawa Praga-Północ)
Grzegorz SOBCZAK (254)
Damian TARNOWSKI (252)
Aleksandra WASIELEWSKA (254)
Marcin WASIELEWSKI (254)
Anna ZEMBURA (254)

KURS DRUŻYNOWYCH ZUCHOWYCH 2012 „B-612"
(Rozkaz L. 10/2012, 20 maja 2012 r.)
Piotr GAZDA (Hufiec Mińsk Mazowiecki) – z wyróżnieniem
Agata BURIAN (368)
Weronika GASIK (Hufiec Warszawa-Ursynów)
Dawid HORDYJ (56)
Patrycja OWCZARCZYK (120)
Anna RUDZIŃSKA (56)
Wojciech SADŁUCKI (424)
Cezary SKOCZYLAS (368)
Dariusz ZABRZYCKI (252)

KURS PRZEWODNIKOWSKI
(Rozkaz L. 2/2012, 5 stycznia 2012 r.)
Agata BARANOWSKA (119)
Joanna BOJANOWICZ (424)
Małgorzata BRZUSKA (254)
Agata BURIAN (368)
Łukasz BURIAN (368)
Kamila BYKOWSKA (423)
Kamil HERMANOWSKI (423)
Martyna KARWOWSKA (123)
Filip ŁUKSZA (252)
Zofia MICHALSKA (423)
Aleksandra OLSZOWSKA (305)
Barbara OSOWSKA (119)
Patrycja OWCZARCZYK (119)
Aleksandra PĄCZKOWSKA (123)
Izabela POLCZYK (293)
Anna RUDZIŃSKA (56)
Cezary SKOCZYLAS (368)
Paulina ZALEWSKA (253)
Marcin ŻYCZKOWSKI (253)

(Rozkaz L. 3/2012, 30 stycznia 2012 r.)
Mateusz DZIEKAŃSKI (424)
Wojciech SADŁUCKI (424)
Zuzanna SKRZYDLEWSKA (293)
Maja SZLENK (424)

(Rozkaz L. 6/2012, 14 marca 2012 r.)
Dawid HORDYJ (56)
Dariusz ZABRZYCKI (252/125)

KURS DRUŻYNOWYCH HARCERSKICH I STARSZOHARCERSKICH
(Rozkaz L. 3/2012, 30 stycznia 2012 r.)
dh. Kamila BYKOWSKA (423) – z wyróżnieniem
dh. Agata BARANOWSKA (119)
dh. Małgorzata BRZUSKA (254)
dh Filip ŁUKSZA (252)
dh. Zofia MICHALSKA (423)
dh. Aleksandra OLSZOWSKA (305)
dh. Izabela POLCZYK (293)
dh. Weronika KARWOWSKA (77)
dh. Aleksandra SOSNOWSKA (254)
dh Marcin ŻYCZKOWSKI (253)

(Rozkaz L. 8/2012, 22 kwietnia 2012r.)
dh Łukasz BURIAN (368)
dh Mateusz DZIEKAŃSKI (424)
dh Kamil HERMANOWSKI (423)

 

KURS DRUŻYNOWYCH ZUCHOWYCH „YELLOW SUBMARINE"
(Rozkaz L. 2/2011, 23 stycznia 2011 r.)
dh. Ewelina DĄBROWSKA (293)
dh. Aleksandra KRZEŚNIAK (Hufiec Warszawa-Centrum)
dh. Anna PADAMCZYK (Hufiec Warszawa-Centrum)
dh Krzysztof PAWLUK (56)
dh Jędrzej SKAWINA (126)
dh. Aleksandra WASIELEWSKA (254)

(Rozkaz L. 16/2011, 12 lipca 2011 r.)
dh. Magdalena KALINOWSKA (254)
dh. Agnieszka WITKOWSKA (Hufiec Warszawa-Ochota)
dh. Anna ZEMBURA (254)
dh. Patrycja ŻUKOWSKA (77).

(Rozkaz L. 10/2012, 20 maja 2012 r.)
dh Paweł KACZOROWSKI (Hufiec Warszawa-Ochota)

KURS DRUŻYNOWYCH ZUCHOWYCH 2011
(Rozkaz L. 3/2012, 30 stycznia 2012 r.)
dh. Weronika KARWOWSKA (77)

 

KURS DRUŻYNOWYCH HARCERSKICH „W KONARACH YGGDRASILA"
(Rozkaz L. 2/2011, 23 stycznia 2011 r.)
dh. Aleksandra DĄBROWSKA (Hufiec Zielonka) – z wyróżnieniem
dh. Cezary MICHALAK (Hufiec Zielonka) – z wyróżnieniem
dh Damian TARNOWSKI (252) – z wyróżnieniem
dh Mateusz CHMIELEWSKI (126)
dh. Maria CIEŚLIK (123)
dh. Anna GOŁĄB (56)
dh. Elżbieta GRALIŃSKA (Hufiec Warszawa-Praga Północ)
dh Józef GRYGO (305)dh. Martyna KRAJEWSKA (123)
dh Szczepan NIEMIEC (Hufiec Nisko)
dh. Gabriela PAWLAK (Hufiec Warszawa-Centrum)
dh Tomasz TOMICZAK (423)
dh. Karolina WALKIEWICZ (293)
dh. Daria WIDZ (Hufiec Nisko)
dh. Katarzyna ZAJĄCZKOWSKA (56)

(Rozkaz L. 10/2011, 18 kwietnia 2011 r.)
Urszula CHLEBICKA (Hufiec Warszawa-Ochota)
Marcin MAKOWIECKI (305)
Jakub SZOSTAK (360)
Klaudia SZYDŁO (360)

WARSZTATY PRZYGOTOWUJĄCE DO PRACY METODYKĄ STARSZOHARCERSKĄ
(Rozkaz L. 10/2011, 18 kwietnia 2011 r.)
Anna GOŁĄB (56)
Tomasz TOMICZAK (423)
Aleksandra WASIELEWSKA (254).

 

KURS DRUŻYNOWYCH HARCERSKICH „MGŁY AVALONU" (2009/2010)
dh. Aleksandra WASIELEWSKA (254)

(przed 12/2010 nie aktuaizowane)