Zaloguj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
  • Start
  • Hufiec
  • Hufcowe staże

Hufcowe staże

Program stażu w namiestnictwie harcerskim

Jeżeli lubisz kontakt z ludźmi, wiesz jak zaplanować, przeprowadzić i podsumować zbiórkę; jeżeli niestraszne Ci sprawdzanie planów pracy i comiesięczne spotkania; jeżeli chcesz ciągle się uczyć i pogłębiać swoją wiedzę na temat działania drużyn harcerskich; jeżeli chciałbyś organizować spotkania dla kadry całego hufca; jeżeli masz jeszcze trochę czasu i zawsze lubisz robić coś więcej - zgłoś się na staż w namiestnictwie harcerskim! To świetna okazja nie tylko na pogłębienie swojej wiedzy harcerskiej, ale również poznanie nowych osób i zwyczajów panujących w naszym hufcu.
Program stażu w namiestnictwie harcerskim (pdf)

Czytaj dalej

Staże w KSI

Zapraszamy do zapoznania się z zasadami odbywania staży w zespołe Komisji Stopni Instruktorskich. Najważniejszym celem stażu jest zapoznanie uczestnika z pracą KSI oraz przygotowanie go do pełnienia funkcji opiekuna próby.

Staże w zespole programowym

Chcesz wziąć udział w organizacji hufcowej imprezy programowej? Chciałbyś się w nią jakoś zaangażować, ale nie wiesz co dokładnie chciałbyś zrobić? Specjalnie dla Ciebie opracowaliśmy staże programowe! Wybierz co chciałbyś robić i zgłoś się już dziś na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Staże programowe Zlot 2017

Staże programowe organizacyjne zlot 2017 

Więcej artykułów…