• Start
  • Komenda hufca
  • Skład komendy

phm. Anna Rudzińska - komendantka

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ★ opis pełnionej funkcji (jeszcze w drodze)

Rudzińska (bo tak wszyscy się do niej zwracają) swoją przygodę rozpoczynała w szczepie 423, jako młoda harcerka. Następnie, po dłuższej przerwie dołączyła do 56 Szczepu “Arkadia” i to właśnie tam pełniła swoją pierwszą funkcję instruktorską jako przyboczna 56 WGZ “Włóczykije”.
Przez kilka następnych lat Ania sprawdzała się w takich funkcjach jak: drużynowa 56 WDW “Nieprzemakalni”, z-ca komendantki 56 Szczepu “Arkadia”, komendantka obozów wędrownych, namiestniczka namiestnictwa wędrowniczego “Entelechia”, oraz wchodziła w skład komend kursów oraz wydarzeń programowych - zarówno w naszym hufcu, jak i poza nim.

phm. Barbara Różalska - zastępczyni komendantki

phm. Aleksandra Wasielewska - skarbniczka