Zaloguj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
  • Start
  • Hufiec
  • Komenda hufca
  • Skład komendy
  • hm. Diana Chmielewska - członkini komendy ds. programu i wsparcia drużyn

phm. Anna Rudzińska - komendantka

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ★ opis pełnionej funkcji (jeszcze w drodze)

Rudzińska (bo tak wszyscy się do niej zwracają) swoją przygodę rozpoczynała w szczepie 423, jako młoda harcerka. Następnie, po dłuższej przerwie dołączyła do 56 Szczepu “Arkadia” i to właśnie tam pełniła swoją pierwszą funkcję instruktorską jako przyboczna 56 WGZ “Włóczykije”.
Przez kilka następnych lat Ania sprawdzała się w takich funkcjach jak: drużynowa 56 WDW “Nieprzemakalni”, z-ca komendantki 56 Szczepu “Arkadia”, komendantka obozów wędrownych, namiestniczka namiestnictwa wędrowniczego “Entelechia”, oraz wchodziła w skład komend kursów oraz wydarzeń programowych - zarówno w naszym hufcu, jak i poza nim.

Zawodowo Ania za moment broni swoją pracę inżynierską i będzie mogła się cieszyć z tytułu inżyniera architekta krajobrazu. Jedną z największych pasji Rudzińskiej są podróże i poznawanie innych kultur. Nie wyobraża sobie roku bez jakiejś większej przygody w nowym, dotąd nieznanym jej miejscu. Podczas każdej wyprawy wszystkie krajobrazy chłonie z zapartym tchem, a większość widoków fotografuje, co również należy do jej ogromnych zainteresowań.