Zaloguj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

phm. Maciej Stański - subhegemon (wicenamiestnik)

W ZHP jestem od 2001 roku – najpierw w szczepie 77 WDHiZ Dewajtis, później – do dzisiaj – w szczepie Rzeka, gdzie od jakiegoś czasu jestem drużynowym 330 WDW Quantum Satis, w zakładaniu której miałem przyjemność brać udział w 2009 roku. Długo broniłem się przed podejmowaniem jakichkolwiek funkcji, ale z czasem zaangażowałem się bardziej w działalność szczepu, a ostatnio też hufca, w namiestnictwie wędrowniczym – i bardzo sobie chwalę, że poszło to taką drogą. W zespole poza pracą programową jestem odpowiedzialny za szeroko pojętą wizytację drużyn. Studiuję filozofię i polonistykę, w pogodne wieczory mam zwyczaj przyglądać się gwiazdom, lubię długie dyskusje i góry, których nigdy mi nie dość.