W razie sytuacji kryzysowej

1. Postępowanie kryzysowe / alarmowe:
W przypadku wystąpienia zdarzenia o charakterze kryzysowym (poważny wypadek, problemy z władzami, itp...) należy zgłosić zdarzenie do Chorągwi oraz powiadomić komendę hufca (komendanta lub inną osobę, za pomocą telefonu lub smsa, lub maila)

Kontakt mailowy do Pełnomocnika ds. HALiZ w Chorągwi Stołecznej - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefony do członków zespołu HALiZ:

phm. Katarzyna Kwiatkowska - 502601077

hm. Jacek Słaby - 502039396

hm. Grażyna Zielińska - 509443805

2. Dane polisy:
Aktualna polisa NNW

Ogólne warunki polisy

Instrukcja korzystania z polisy:
W przypadku wystąpienia zdarzenia uzasadniającego skorzystanie z polisy należy skontaktować się z ubezpieczycielem, firmą Gothaer TU S.A., pod numerem telefonu 224696969, podając rodzaj i numer polisy: Ubezpieczenie NNW Optima, seria INB, nr 033570 i stamtąd uzyskać szczegółowe wskazówki w zakresie potrzebnych dokumentów i dalszego postępowania.
O kontakcie z ubezpieczycielem należy poinformować komendę hufca (najlepiej mailowo, na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)