Zaloguj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Warsztaty dla opiekunów prób instruktorskich

Informujemy, że WARSZTATY DLA OPIEKUNÓW PRÓB, odbędą się w terminie 21 października 2017 r. w godz. 9:00 - 12:30. Prosimy wszystkich chętnych (na próbach phm., mniej i bardziej doświadczonych opiekunów!) o zarezerwowanie sobie tego terminu.

Szczegóły oraz ankieta zgłoszeniowa zostaną przekazane we wrześniu. 

--

Komisja Stopni Instruktorskich Hufca ZHP Warszawa-Żoliborz

NOWY SYSTEM STOPNI INSTRUKTORSKICH

Przypominamy wszystkim opiekunom i kandydatom otwierającym próby instruktorskie od stycznia 2017 r., że Rada Naczelna ZHP przyjęła nowy System Stopni Instruktorskich - Uchwała nr 43/XXXVIII Rady Naczelnej ZHP z dnia 2 października 2016 r. W zawiązku z powyższym, wszystkie próby instruktorskie otwierane począwszy od komisji styczniowej (włącznie), muszą być zgodne z nowym System Stopni Instruktorskich.

Informujemy, że na stronie hufca, w materiałach KSI, dodany został nowy System Stopni Instruktorskich – plik o nazwie „System Stopni Instruktorskich - obowiązujący dla prób otwieranych od stycznia 2017 r.

Aby ułatwić opiekunom i kandydatom otwierającym próby, pracę z tym dokumentem, poniżej zapisane są najważniejsze zmiany dotyczące wymagań dla prób na stopień przewodnika/-czki i stopień podharcmistrza/-yni.

Czytaj dalej

Nowy adres mailowy KSI

Informujemy, że od Komisja Stopni Isntruktorskich korzysta z nowego adresu mailowego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Prosimy o używanie tego adresu do kontaktów z komisją, zapisywania się na terminy i wysyłania dokumentów.