Zaloguj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Nowy test PWD

Już od pewnego czasu nasza komisja pracuje nad aktualizacją pytań do testu przewodnikowskiego oraz nad nowym sposobem jego wypełniania. Dokładamy wszelkich starań, aby nowa formuła testu "ruszyła" już w październiku.
Na stronie hufca w zakładce KSI --> Materiały, można znaleźć dokument "Test PWD - zasady i treść pytań", w którym zapisaliśmy zasady nowego testu oraz listę wszystkich pytań. Prosimy, aby kandydaci, którzy jeszcze są przed napisaniem testu (ale także i opiekunowie), zapoznali się z treścią tego dokumentu. 

Sam sposób zapisania się na test nie ulega zmianie - tak jak wcześniej, należy zgłosić się do komendanta hufca lub osoby przez niego wskazanej. 

W nowej formule test będzie wypełniany elektronicznie, tj. na komputerze.

--

KSI Hufca ZHP Warszawa-Żoliborz