Zaloguj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Nowy test PWD

Już od pewnego czasu nasza komisja pracuje nad aktualizacją pytań do testu przewodnikowskiego oraz nad nowym sposobem jego wypełniania. Dokładamy wszelkich starań, aby nowa formuła testu "ruszyła" już w październiku.
Na stronie hufca w zakładce KSI --> Materiały, można znaleźć dokument "Test PWD - zasady i treść pytań", w którym zapisaliśmy zasady nowego testu oraz listę wszystkich pytań. Prosimy, aby kandydaci, którzy jeszcze są przed napisaniem testu (ale także i opiekunowie), zapoznali się z treścią tego dokumentu. 

Sam sposób zapisania się na test nie ulega zmianie - tak jak wcześniej, należy zgłosić się do komendanta hufca lub osoby przez niego wskazanej. 

W nowej formule test będzie wypełniany elektronicznie, tj. na komputerze.

--

KSI Hufca ZHP Warszawa-Żoliborz

Nowy wniosek do KSI

Informujemy, że na stronie został umieszony link do nowego wniosku do KSI (w formie ankiety). Stary wniosek został usunięty z materiałów do pobrania. Prosimy o wypełnianie nowego wniosku. 
Link do nowego wniosku można znaleźć w menu rozwijalnym w seksji Komisja Stopni Instruktorskich oraz na stronie głównej KSI w menu bocznym. 

--

Komisja Stopni Instruktorskich

Terminarz spotkań KSI na rok harc. 2019/20

Informujemy, że na stronie można już znaleźć dokładne daty spotkań KSI na rok harc. 2019/2020. 
Zapraszamy do zakładki "Terminarz KSI".

 

P.S. Od tego roku harc. nie będzie stałych dyżurów KSI w hufcu (ze względu na niemalże zerowe zapotrzebowanie). Jeśli ktoś będzie miał potrzebę konsultacji, to prosimy o kontakt mailowy, a w razie potrzeby będziemy umawiać się indywidualnie. 

--

Komisja Stopni Instruktorskich Hufca ZHP Warszawa-Żoliborz

Nowy adres mailowy KSI

Informujemy, że od Komisja Stopni Isntruktorskich korzysta z nowego adresu mailowego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Prosimy o używanie tego adresu do kontaktów z komisją, zapisywania się na terminy i wysyłania dokumentów.