Zaloguj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

hm. Jacek Kocerka - wiceprzewodniczący KSI

W ZHP od 1984 r. jako zuch, harcerz, instruktor. Od zawsze jestem związany z 423 WDHiGZ Dąbrowa. Przez wiele lat zastępowy, potem przyboczny/drużynowy drużyny harcerskiej i starszoharcerskiej. Po rozpoczęciu pracy zawodowej i pojawieniu się dzieci – przewodniczący kręgu instruktorskiego. Od 2009 członek Hufcowej KSI. Również szef Komisji Rewizyjnej hufca.

Zdecydowanie wolę pracować z harcerzami niż z zuchami. Teraz najwięcej pracuję z instruktorami pomagając im w ich rozwoju.

Zawodowo pracuję w banku centralnym i zajmuję się pomiarem i analizą powiązań polskiej gospodarki z zagranicą. Z żoną poznaliśmy się na obozie harcerskim (żona też podharcmistrzyni), mamy dwójkę dzieci – harcerzy.