Zaloguj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

hm. Paweł E. Weszpiński HR - wiceprzewodniczący KSI

Zaczęło się jesienią 1980 roku na Żoliborzu i trwa do dziś. Zuch (125), harcerz (125), wędrownik (104), drużynowy (196, 8), przewodniczący kręgu akademickiego (8), namiestnik wędrowniczy, instruktor kształcący, komendant hufca, członek komendy chorągwi, przewodniczący sądu harcerskiego hufca, instruktor który czasem się przydaje (254), wiceprzewodniczący KSI.

Było kilka sukcesów - stworzenie i prowadzenie dwóch drużyn, harcerskiej i wędrowniczej oraz kręgu akademickiego, udział w zespole Sylwestrowych Kursów Instruktorskich pod wodzą Darka Brzuski, ładnych parę lat stałej współpracy z miesięcznikiem "czuwaj", stworzenie i przeprowadzenie 9. edycji Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki "Bumerang", dwie kadencje komendantowania w hufcu. Porażki też były.

Dziś przewodniczę 8 Warszawskiemu Kręgowi Akademickiemu "Ósemka Żoliborska", jestem wiceprzewodniczącym KSI Hufca Warszawa Żoliborz, wiceprzewodniczącym Sądu Harcerskiego Hufca Warszawa Żoliborz i członkiem Sądu Harcerskiego Chorągwi Stołecznej ZHP.

Moje specjalności instruktorskie to kształcenie i wędrownictwo. Poza tym, a raczej przede wszystkim ojciec dwóch cór - harcerek (254). Nadto kartograf i geograf, praca naukowa i największa pasja to dawne plany Warszawy. Raczej nie rozstaję się z aparatem fotograficznym.