3, 2, 1... STGYT HLFCG

Zuchy, harcerze, harcerze starsi, wędrownicy, instruktorzy!
Nastał moment próby dla naszego Roju Żoliborz. 3 października musimy przyjść tłumnie, by móc wspólnie zwyciężyć nieprzyjaciela!
Spotykamy się o 8:30 na pl. Lelewela. O 9:00 odbędzie się apel otwierający. Start skończy się do godziny 15. Część wędrownicza odbędzie się w godzinach 19-23. Miejsce rozpoczęcia to niespodzianka!

Zgłoszenia przyjmujemy do 25 września na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Należy podać liczbę uczestników i imiennie zgłosić kadrę (prosimy o dopisanie, czy członek kadry może być punktowym na grze). Szczegóły dotyczące zgłoszeń znajdują się w regulaminie.

Uwaga, drużyny i gromady zgłoszone do 20 września otrzymują dodatkowe 5 punktów w grze!
Udział w starcie jest płatny 5 zł od każdego zgłoszonego uczestnika, płatne przed apelem otwierającym Start.

Do zobaczenia 3 października!

Sztab organizacyjny Startu Hufca