Zaloguj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

phm. Aleksandra Wasielewska

Jestem drużynową 254 drużyny wędrowniczej „Płomienie”, którą prowadzę od czasu, gdy była jeszcze starszoharcerską. Jestem bardzo dumna ze wszystkich Płomyków, którzy czasem dają mi w kość, ale i mnóstwo uśmiechu ;)

Harcersko jestem również przyboczną w 127 drużynie wędrowniczej „Plejady”, do której to dołączyłam, gdy desperacko potrzebowałam otworzyć i zamknąć HO. No i zostałam.

Studiuję Żywienie Człowieka na SGGW, gdzie zostałam mistrzynią w pipetowaniu, miareczkowaniu i czekaniu na zakończenie reakcji. Uczę się również jak działają różne maszyny gastronomiczne, przy okazji ich używając i pogryzając frytki.

Jestem wielką fanką kuchni i kucharzenia, szczególnie słodkości. Ostatnio odkrywam uroki DIY (chociaż nic jeszcze nie zrobiłam), wróciłam do rysowania (głównie na marginesach) i namiętnie oglądam seriale brytyjskie i amerykańskie (co skutecznie zwiększa moją znajomość angielskiego).