Zaloguj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Diadikasia już 17 listopada

Na najbliższym spotkaniu pochylimy się nad tematem pamięci, zwłaszcza w kontekście 60-lecia naszego hufca. Kto wie, może będzie to wspaniały początek do zdobywania Znaku Służby Pamięci? Historia hufca stoi przed nami otworem!
Na spotkanie zapraszamy wszystkich członków drużyn wędrowniczych. Drużynowi, mobilizujcie drużyny!
Czas i miejsce: 17 listopada, godzina 18:30-21:00, lokal hufca.

Czytaj dalej

Kurs Drużynowych Wędrowniczych - "8 cud świata"

Mamy przyjemność zaprosić Was na pierwszy od kilku lat Kurs Drużynowych Wędrowniczych - "8 cud świata" - organizowany przez Hufiec ZHP Warszawa - Żoliborz! Kurs dedykowany jest dla drużynowych, przybocznych, a także dla wszystkich członków drużyn wędrowniczych, którzy chcieliby wiedzieć więcej.

Co Was czeka? Dwa, mocno przeżyciowe i pełne wyzwań zjazdy. Zgłoszenia do 30 września!

Czytaj dalej

23 IV - warsztaty namiestnictwa wędrowniczego

Jak stworzyć grę, która będzie dla uczestników prawdziwą przygodą? Jak ją rozbudować, aby była również wyzwaniem dla naszych wędrowników? I jak przeobrazić wielkie plany w realną grę? To temat, nad którym pochylimy się podczas kolejnej edycji warsztatów namiestnictwa wędrowniczego. Wspólnie stworzymy grę, która będzie największym sztosem tego roku! Dla tych, którzy pamiętają wędrowniczy Start Hufca obiecujemy - będzie jeszcze grubiej, a tych, którzy byli wtedy nieobecni zachęcamy jeszcze bardziej. Wisienką na torcie będzie wielka sesja naukowa, która odbędzie się na koniec warsztatów. W końcu nasi kumple z Plejad zdobywają znak służby nauce. Będzie co negocjować!

Czytaj dalej

Najbliższe diadikasia

Namiestnictwo wędrownicze zaprasza na najbliższe diadikasia. Warto już teraz zaplanować sobie czas.
31 marca - służba
21 kwietnia - formy pracy w drużynie wędrowniczej
19 maja - Konstytucja drużyny.