Zaloguj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

διαδικασία

Nie tak dawno temu i w nie tak odległej galaktyce spotkali się trzej przywódcy. Jeden reprezentował plemię, które zgłębiało tajniki i bezkres nieboskłonu, następny był wodzem badającym sekrety ludzkich zachowań, stylu życia, oraz życiowych wartości, trzeci z nich pochodził z bractwa poszukującego mądrości Wschodu wśród dalekich krain. Za cel postawili sobie zjednoczenie wszystkich plemion, sąsiadujących ze sobą oraz pomoc we wszechstronnym rozwoju. Dumali i dumali, jakimi narzędziami się posłużyć aby swoje cele osiągnąć. Podzielili miedzy sobą zadania i delegacje - każdy z nich miał odwiedzić innego wodza i opowiedzieć, jak mają działać w swoich klanach, aby stawać się coraz lepszymi. Recepta była prosta: wędrujcie, służcie innym i osiągajcie mistrzostwo!

Gdy trzej główni dowodzący wykonali swoje zadanie czekali na efekty. Mijały dni, tygodnie, miesiące. Rody się rozwijały mimo, że były zupełnie róże. Przywódcy zauważyli jednak, że gdy w jednym plemieniu miesiącami pracowali nad jakimś zagadnieniem w drugim było ono zupełnie nieznane. To ich stopowało i powstrzymywało rozwój. Zebrali się więc trzej naczelni i znów dumali nad problemem. Wytężali umysły i próbowali znaleźć rozwiązanie. Nic jednak nie pojawiało się w ich głowach.

Zwołali więc wielkie spotkanie przy kamiennym urwisku, na którym pojawili sie przywódcy wszystkich ludów znanych przywódcom. Każdy się przedstawił i opowiedział o swoich kompanach oraz o swoich tradycjach. Po długim i wyczerpującym rozpoczęciu, trzej dowodzący chcieli przedstawić problem, który dotyka wszystkich klanów. Nie potrafili się jednak przebić, bo rozpoczęła się wrzawa. Wszystkie głowy plemion zaczęły rozmawiać. Krążyły pytania o sposoby, metody, preferencje, formy oraz efekty. Ku zdumieniu prowadzących wszystkie rody zaczęły wymieniać się doświadczeniami.

- Wiem! Obrady! - Krzyknął jeden z przywódców.

Tak powstały diadikasia. Od tamtej pory, raz na kwartał spotykają się głowy wszystkich grup i obradują.