Zaloguj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Rozśpiewana herbatka zuchowa

 CC BY Beverley Goodwin

Myśląc o Kakofonii i przeglądając znany w Waszych gromadach repertuar, doszliście do wniosku, że głównie śpiewacie piosenki turystyczne, harcerskie i szanty, a brakuje Wam piosenek stricte zuchowych?

To ostatnia chwila by to zmienić! Całą kadrę zuchową zapraszamy na herbatkę zuchową poświęconą PIOSENKOM ZUCHOWYM. Będziemy dużo śpiewać i grać na gitarach! A może podejmiemy też decyzję, by - podobnie jak w ostatnich latach - wystąpić przed zuchami na Kakofonii?

Spotykamy się w hufcu 16.02 o godz. 18.30. Gitarzyści zabierają gitary :)

Zapraszamy!
Zespół Namiestnictwa Zuchowego

Wszystko o gwiazdkach - herbatka zuchowa

Pamiętacie, jak na warsztatach zuchowych dotyczących pracy z Prawem i Obietnicą Zucha rozmawialiśmy o tym, ile razy zuch składa Obietnicę Zucha? Wtedy wyszedł nam temat gwiazdek i tego, jak z nimi pracować, żeby spełniały swoją rolę.
W związku z tym wszystkich zainteresowanych tematyką gwiazdek, osoby, które nie za bardzo wiedzą, jak ugryźć to zagadnienie oraz tych, którzy uważają, że robią to bardzo dobrze i chcą się podzielić z nami swoimi praktykami, zapraszamy na herbatkę zuchową.

Spotykamy się 15 grudnia w hufcu, startujemy o 18.30.
Wierzymy, że spotka się nas jeszcze więcej niż na warsztatach! :)

Zapraszamy!
Zespół Namiestnictwa Zuchowego

Warsztaty dla kadry zuchowej

CC BY-NC Wayne Whuang

Słyszeliście, że 29 listopada Namiestnictwo Harcerskie robi warsztaty i było Wam smutno, że dla Was nie ma warsztatów? Mamy dla Was dobrą wiadomość! Zespół Namiestnictwa Zuchowego też chce się spotkać tego dnia ze swoimi drużynowymi i przybocznymi! :) Wiemy, że w tym roku zaszło w Waszych gromadach dużo zmian, u nas też się trochę pozmieniało, dlatego KONIECZNIE MUSICIE PRZYJŚĆ BYŚMY WSZYSCY MOGLI SIĘ POZNAĆ! :)

29.11 w godzinach 9.00-16.00 podczas warsztatów dla kadry zuchowej odbędą się trzy bloki zajęć:

Czytaj dalej

Nie masz jeszcze planu pracy na kolonię zuchową?

Nie masz jeszcze planu pracy na kolonię zuchową?
Pamiętasz, że w tym roku termin wysyłania planów pracy to 12 maja? Nic się nie martw! Damy RADĘ!
Wystarczy byś wiedział, jakie dzieci jadą na kolonię, wiedział jakie cele chcesz im i sobie wytyczyć oraz miał pomysł na obrzędowość!
Reszta zrobi się sama! :)

Czytaj dalej

Zuchowe Igrzyska Olimpijskie

Chcesz poczuć klimat Igrzysk Olimpijskich, a nie mogłeś pojechać z gromadą do Soczi? Nic się nie martw, masz pierwszą i niepowtarzalną okazję, aby je nie tylko zobaczyć, ale i wziąć w nich udział! Cel naszych Igrzysk jest prosty - dobra zabawa i integracja gromad, rodziców zuchów.
24 maja na terenie AWF spotkamy się by wspólnie uczestniczyć w Igrzyskach Olimpijskich, zmierzyć się ze swoimi słabościami oraz sprawdzić się we współdziałaniu.

To jedyna taka okazja - zapiszcie się już dziś, czekamy :)
Zgłoszenia przyjmujemy do 15 maja.

phm. Karolina Dziegciar i organizatorzy

Czytaj dalej