Zaloguj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Warsztaty dla kadry zuchowej

CC BY-NC Wayne Whuang

Słyszeliście, że 29 listopada Namiestnictwo Harcerskie robi warsztaty i było Wam smutno, że dla Was nie ma warsztatów? Mamy dla Was dobrą wiadomość! Zespół Namiestnictwa Zuchowego też chce się spotkać tego dnia ze swoimi drużynowymi i przybocznymi! :) Wiemy, że w tym roku zaszło w Waszych gromadach dużo zmian, u nas też się trochę pozmieniało, dlatego KONIECZNIE MUSICIE PRZYJŚĆ BYŚMY WSZYSCY MOGLI SIĘ POZNAĆ! :)

29.11 w godzinach 9.00-16.00 podczas warsztatów dla kadry zuchowej odbędą się trzy bloki zajęć:

1. Praca z Prawem i Obietnicą Zucha
2. Zabawa tematyczna
3. System motywacyjny i współzawodnictwo.

Zgłoszenia oraz pytania kierujcie do Diany – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Prosimy, byście w zgłoszeniach podali imię, nazwisko, wiek, pełnioną funkcję oraz numer środowiska.
Możemy też już Wam zdradzić, że kolejne spotkanie Namiestnictwa Zuchowego odbędzie się 15 grudnia, jednak o jego temacie i kolejnych naszych propozycjach opowiemy Wam w sobotę 29 listopada. :)

W imieniu Zespołu Namiestnictwa Zuchowego
Diana i Dorota