phm. Diana Wojciechowska - namiestniczka zuchowa

Od 5 lat jestem związana ze środowiskiem 252, w którym prowadzę gromadę zuchową. Prócz tego pełnię funkcję namiestniczki - dzięki temu swoim doświadczeniem i pasją pracy z zuchami mogę dzielić się z innymi. Moim harcerskim "konikiem" są przede wszystkim gawędy, zabawy tematyczne, zwiady i gry.

pwd. Agnieszka Dołowa - wicenamiestniczka

Coś o mnie? Jestem studentką UKKNJF, czyli po prostu nauczania języka francuskiego. Lubię słuchać muzyki i piec przeróżne słodkości. :) Poza tym, jestem też drużynową 423 WGZ "Odkrywcy słonecznych promyków".

pwd. Magda Kalinowska

Od 2012 roku (z małą przerwą) jestem drużynową 254 WGZ Drzewomaniacy, wcześniej Dębowa Brać. Prywatnie studiuję Etnologię i Antropologię Kulturową na Uniwersytecie Warszawskim oraz pracuję jako animatorka i „barista" ;) W wolnych chwilach czytam książki i oglądam seriale. Uwielbiam szpinak, lamy i wyzwania, dlatego cieszę się, że od niedawana jestem częścią naszego namiestnictwa.