Zaloguj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

pwd. Marta Majkowska

Jestem związana ze 123 WGZ "Gwiezdna Gromada" od początku jej istnienia. Gwiazdy, podróże międzyplanetarne, ufoludki, rakiety kosmiczne - to moja zuchowa bajka. Pierwsze harcerskie marzenie zrodziło się u mnie jeszcze, gdy sama byłam małą zuchenką - chciałam zostać drużynową w gromadzie zuchowej. Marzenie oczywiście musiało poczekać dobre 10lat, ale było tym, co pchało mnie w chwilach zwątpienia naprzód. Takie cuda potrafi zdziałać dobra kadra :)

Studiuję Biotechnologię (obecnie medyczną) na UŁ; wybór tego kierunku sprawia, że każda zapleśniała zuchowa kanapka niewyjęta na czas z plecaka sprawia mi cichutką frajdę.

A bardziej prywatnie? Gotuję, oglądam seriale kryminalne, piję duuuuużo herbaty i próbuję zaginać czasoprzestrzeń na trasie Warszawa-Łódź i spowrotem. I mam kota-podróżnika, który nie może się do końca zdecydować, czy jest bardziej gryzącą paskudą, czy kochanym kiciulkiem.