Zaloguj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Warsztaty wiosenne ŻSKI

Żoliborska Szkoła Kadry Instruktorskiej zaprasza na wyjątkowe warsztaty wszystkich, którzy tęsknią za ciszą lasu, stukaniem dzięcioła, zapachem wiatru i rozgwieżdżonym niebem.

W programie m.in: obserwacja przyrody w dzień i w nocy, nauka rozpoznawania roślin i zwierząt, tropienie wilków, słuchanie ptaków, patrzenie w niebo, dzika kuchnia i dzikie konie!

 

Czytaj dalej

Zmiany w kształceniu kadry w ZHP

 

W dniu 3 stycznia 2017 r. Główna Kwatera ZHP przyjęła uchwałę w sprawie dokumentów dotyczących pracy z kadrą, w tym m.in. instrukcji „Kształcenie kadry w ZHP”, zawierającej nowe zasady dotyczące odznak kadry kształcącej.

Zasady zdobywania OKK zostały zmienione w taki sposób, aby stały się one dla kadry kształcącej ścieżką rozwojową, a nie jak dotychczas systemem uprawnień do prowadzenia kształcenia przypisanym do poziomów struktury ZHP. Kliknij "Czytaj dalej" po więcej szczegółów.

Czytaj dalej

Kurs przewodnikowski 2016

Nadeszła jesień, dni są coraz krótsze, a buty coraz częściej przemiękają od brodzenia w kałużach.

Najwyższa pora poszukać na horyzoncie przygody!

Kurs Przewodnikowski to przygoda harcerska pierwszego sortu, którą przeżyć powinien każdy przyszły instruktor. Główna jego część odbędzie się w Buczynie - ugości nas stary dom położony w głębi lasu. To najlepszy czas i miejsce, aby odnaleźć swoją ścieżkę instruktorskiej służby.

Czytaj dalej

Sobota kształceniowa

W związku z niewielką liczbą zgłoszeń, sobota kształceniowa NIE ODBĘDZIE SIĘ w podanym terminie. Ale nie martwcie się! Co się odwlecze, to nie uciecze. Już teraz rezerwujcie sobie czas w którąś sobotę października. Życzymy Wam wspaniałego lata, udanych akcji letnich i wielu wyzwań.

Zespół ŻSKI

Sobota Kształceniowa

Wszystkich hufcowych kształceniowców zapraszamy serdecznie na spotkanie, w ramach którego podszkolimy nieco swój warsztat kształceniowy, podzielimy się swoim doświadczeniem i posnujemy wizję kształcenia na Żoliborzu.

Kiedy?
W sobotę, 11 czerwca, w godz. 10:00 – 17:00

Czytaj dalej