Zaloguj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Spotkanie Kadry Kształcącej

Żoliborska Szkoła Kadry Instruktorskiej im. hm. Jana Rossmana zaprasza 18 kwietnia 2015 r. kadrę kształcącą hufca na wyjątkowe spotkanie. Będziemy wspominać stare dzieje, dyskutować o tym, co aktualne i snuć marzenia o przyszłości:

  • Co powinno wyróżniać żoliborskie kształcenie?
  • Czy sława i renoma, jaką kiedyś cieszyły się żoliborskie kursy instruktorskie jest do dziś żywa i zasłużona?
  • Jak nas widzą absolwenci kursów?
  • Kim jest żoliborski kształceniowiec?

Zapraszamy kadrę kształcącą hufca – czyli wszystkich instruktorów zajmujących się (kiedyś lub obecnie) kształceniem – zwłaszcza prowadzących i wspierających kursy drużynowych, kursy przewodnikowskie i podharcmistrzowskie. Konferencja odbędzie się w sobotę, 18 kwietnia 2015 r. w godz. 17.00 – 21.00 w Centrum Edukacji Leśnej w Celestynowie, przy ul. Obrońców Pokoju 58. Nie planujcie szybkiego powrotu do domu – po zakończeniu konferencji przewidujemy wieczorne atrakcje! Dla chętnych możliwy nocleg w warunkach biwakowych (należy zapewnić sobie własny sprzęt). O szczegółach i zgłoszeniach będziemy informować w kolejnych komunikatach. Tymczasem już zachęcamy do rezerwowania terminu. Nie może Was tam zabraknąć!

ŻSKI
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.