Kurs przewodnikowski i kursy drużynowych

Wędrowniku! Druhu przyboczny! Druhu drużynowy!
Zamierzasz zdobywać stopień Instruktorski? Myślisz o przejęciu drużyny? A może już prowadzisz drużynę i nie jesteś przeszkolony do funkcji?

Żoliborska Szkoła Kadry Instruktorskiej zaprasza na kursy: przewodnikowski oraz drużynowych zuchowych i harcerskich. W tym roku kurs przewodnikowski odbędzie się w formule wyjazdowej, w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.

Kurs przewodnikowski:
kiedy: 27.12.2015 r. – 02.01.2016 r.
gdzie: Ośrodek Kształcenia, Wypoczynku i Rekreacji w Korzkwi - Ośrodek Chorągwi Krakowskiej (ok. 15 km od Krakowa)
kto: wędrownicy, którzy ukończyli 16 lat (złożone przyrzeczenie harcerskie)
za ile: całkowity koszt kursu (nocleg, wyżywnienie, dojazd, program) wynosi:
- dla wędrowników Hufca W-wa Żoliborz - 550,00 zł
- dla wędrowników z innych hufców - 700,00 zł
jak się zgłosić na kurs: wypełnij ankietę

UWAGA! Żeby uprzedzić Wasze pytania: Sylwestra spędzamy razem na kursie!

Kursy metodyczne (drużynowych zuchowych i drużynowych harcerskich) odbędą się w formule weekendowej w terminach: 06.01.2016 r., 22 – 24.01. 2016 r., 19 – 21.02.2016 r. Mogą w nich wziąć udział wędrownicy, którzy ukończyli kurs przewodnikowski. Całkowity koszt kursu (zakwaterowanie, wyżywienie i program)wynosi 250 zł. Więcej szczegółów dotyczących kursów metodycznych podamy w terminie późniejszym, ale już teraz wypełnij ankietę zgłoszeniową!

Na Wasze zgłoszenia na kursy: przewodnikowski i metodyczne czekamy do dnia 04.12.2015 r.
Zgłoszenia na kurs drużynowych zuchowych zostały przedłużone do 23 grudnia!

I jeszcze jedna bardzo ważna informacja.
Wpłaty za kurs przewodnikowski należy dokonać najpóźniej do dnia 10.12.2015 r. na konto hufca prowadzone w Banku PKO S.A. nr 07 12401037 11110010 06342965. W tytule przelewu prosimy wpisać: dodatkowa składka członkowska zadaniowa - kurs przewodnikowski .....(imię i nazwisko uczestnika kursu).
Wpłaty na kurs drużynowych harcerskich i starszoharcerskich oraz drużynowych zuchowych można dokonywać do 30 grudnia 2015 r.

Czekamy na Was!
Komenda ŻSKI oraz kadry kursów: przewodnikowskiego, drużynowych zuchowych i drużynowych harcerskich