Zaloguj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

phm. Monika Czokajło - komendantka szkoły

Wywodzę się ze środowiska 127 WDHiGZ, gdzie zaczynałam w gromadzie zuchowej "Kosmiczne Muchomory", a kończyłam jako drużynowa drużyny wędrowniczej "Plejady". Wtedy też na dobre związałam się z wędrownictwem, przez jakiś czas prowadziłam namiestnictwo wędrownicze "Entelechia", współredagowałam magazyn "Na Tropie", byłam też instruktorką zespołu wędrowniczego w Wydziale Metodycznym GK ZHP.

Jestem instruktorką Szarej Drużyny - wspólnoty instruktorów, którzy na różnych poziomach organizacji prowadzą kształcenie i wspierają kadrę (przede wszystkim drużynowych) wędrowniczą.

Czytaj dalej

phm. Dorota Jaśkiewicz

Z kształceniem swoją przygodę zaczęłam już stosunkowo dawno temu najpierw pomagając, a później samodzielnie prowadząc zajęcia na różnych kursach i warsztatach. Uważam, że nie ma nic lepszego niż takie instruktorskie rozmowy, wymiany myśli, pomysłów i poglądów dlatego chętnie w ramach swojej próby harcmistrzowskiej zdobyłam Brązową Odznakę Kadry Kształcącej i na przełomie roku 2014 i 2015 poprowadziłam kurs przewodnikowski połączony z kursem drużynowych zuchowych.

Czytaj dalej